Kurs dla kobiet w każdym wieku, nie jest wymagane przygotowanie taneczne

Zapraszamy!

Kurs klasycznego tańca starożytnych Indii - 

Bharatanatjam

Więcej o tańcu


Opinie
"Dla mnie kurs tańca wedyjskiego był fantastyczny. Uporządkowane, symetryczne ruchy, które przywróciły energię moim mięśniom, kościom i całemu ciału były dla mnie wielką radością.
Postawa mojego ciała się poprawiła a chód stał się bardziej płynny. Poprawa napięcia mięśniowego w ten sposób jest korzystna dla kobiet pracujących w pozycji siedzącej i nawet 10 -15 minut przynosi korzyść. Mogę polecić ten kurs wszystkim kobietom - niezależnie od wieku."
 
S.T. Niemcy

czytaj dalej

Kontakty


Głównym koordynatorem kursu jest Katarzyna Michałowska, pedagog tańca klasycznego, była tancerka Opery Narodowej.
Nauczycielka Transcendentalnej Medytacji
tel. 509 096 880
tel. 22 772 20 99
e-mail: kasia.lakszmi@gmail.com
Kurs będzie prowadziła Rebecca Bush

Rebecca Bush uczyła się wielu form tańca w tym baletu klasycznego, jazzu, tańca współczesnego, afrykańskiego i salsy.
W roku 2005 została członkinią programu Mother Divine - grupy kobiet, które zajmują się rozwojem świadomości i tworzeniem harmonii oraz pokoju na świecie.
Tam poznała Bharata Natyam - taniec indyjski w tradycji T. Balasaraswati i zakochała się w tej starożytnej i wieloaspektowej formie sztuki.
Rebecca zgłębiała rozwoj świadomość poprzez stowanie techniki Transcendentalnej Medytacji oraz techniki tańca Bharata Natyam.
Uczyła się u Dakoty Chavis, Srimati Shyamala Mohanraj i innych nauczycielek w tradycji T. Balasaraswati.
Od 2012 r. Rebecca w ramach Fundacji Paramparai uczyła się u dr Saskii Kersenboom w Legend na Węgrzech i ukończyła kurs muzyki,
tańca i poezji południowo-wschodnich Indii Dasi Attam potwierdzony certyfikatem przez UNESCO International Dance Council.
Łącząc wiedzę Maharishiego o świadomości oraz swoją miłość do tańca, Rebecca opracowała kurs podstawowy tańca wedyjskiego skierowany do kobiet na całym świecie, by mogły korzystać z terapii tańcem - jednego z aspektów Wedyjskiego Podejścia do Zdrowia Maharishiego.
Kurs ten był oferowany na Maharishi European Research University (MERU) w Seelisbergu w Szwajcarii i w St. Odilienberg w Holandii
oraz w Niemczech, Chile, Brazylii, Turcji, Austrii i Danii.
Rebecca jest również certyfikowaną nauczycielką techniki TM i przy współpracy z Fundacją Davida Lyncha uczy medytacji w szkołach.