Kurs dla kobiet w każdym wieku, nie jest wymagane przygotowanie taneczne

Zapraszamy!

Kurs klasycznego tańca starożytnych Indii - 

Bharatanatjam

Więcej o tańcu


Opinie
"Dla mnie kurs tańca wedyjskiego był fantastyczny. Uporządkowane, symetryczne ruchy, które przywróciły energię moim mięśniom, kościom i całemu ciału były dla mnie wielką radością.
Postawa mojego ciała się poprawiła a chód stał się bardziej płynny. Poprawa napięcia mięśniowego w ten sposób jest korzystna dla kobiet pracujących w pozycji siedzącej i nawet 10 -15 minut przynosi korzyść. Mogę polecić ten kurs wszystkim kobietom - niezależnie od wieku."
 
S.T. Niemcy

czytaj dalej

Doświadczenia uczestników


Dla mnie kurs tańca wedyjskiego był fantastyczny. Uporządkowane, symetryczne ruchy, które przywróciły energię moim mięśniom, kościom i całemu ciału były dla mnie wielką radością. Postawa mojego ciała się poprawiła a chód stał się bardziej płynny. Poprawa napięcia mięśniowego w ten sposób jest korzystna dla kobiet pracujących w pozycji siedzącej i nawet 10 -15 minut przynosi korzyść. Mogę polecić ten kurs wszystkim kobietom - niezależnie od wieku. S.T. Niemcy

Brałam udział w kursie tańca wedyjskiego w ostatnich dwóch latach i było to dla mnie bardzo spełniające na wielu poziomach - na poziomie intelektu, na poziomie organizmu i na poziomie świadomości. Moim doświadczeniem podczas tańca była poruszająca się cisza. To była cisza wewnętrznej pełni, której doświadczam podczas medytacji i która teraz wyraża się w dynamicznych ruchach tańca. Im więcej tańczyłyśmy tym bardziej wewnętrzna rzeczywistość stabilizowała się w zewnętrznej aktywności. Był to nie tylko pełen błogości kurs, ale gdy wyjechałam również fizycznie czułam większą energię i napięcie mięśni się poprawiło jako wspaniały efekt uboczny.
A.W. USA

Wedyjski taniec daje tyle przyjemności i energii, że czuję się fizycznie i psychicznie odświeżona. Ale co nawet ważniejsze - moje zdrowie się poprawiło.
T. A. Armienia

Jestem bardzo szczęśliwa, że odkryłam dzięki temu kursowi taniec wedyjski. Struktura kursu jest doskonale równoważy teorię z praktyką i na każdym poziomie jest on bardzo spełniający. Zdałam sobie sprawę jak ćwiczenie tańca wedyjskiego wspomaga siłę i stabilność zarówno na poziomie fizycznym jak i psychicznym. Chciałabym zachęcić każdą kobietę do udziału w tym kursie ponieważ daje on szansę rozwijania naszych kobiecych cech i rozwijania poczucia błogości.
M. C. Francja